Current Entrants in APS National 2024
First Name Last Name Number of Entries Country City
Andrew Leach 16 Australia Kingscliff
Albert HAKVOORT 16 Australia North Epping
Trung Cang Nguyen 16 Australia Bateau Bay
Georgie McKie 16 Australia Spreyton
Paula McManus 16 Australia GOOLWA
Paul Franks 16 Australia Torquay
Alan Boyd 16 Australia Beaconsfield
Ron McKie 16 Australia Spreyton
Tina Dial 16 Australia North Ipswich
Lesley Patterson 16 Australia Grange
Jutta Clough 16 Australia Molendinar
Michael Lewy 16 Australia Copacabana
Margaret Edwards 16 Australia Murrumbeena
Alan Bennett 16 Australia Ferntree Gully
Annmarie Finn 16 Australia Bannockburn
David Richards 16 Australia Valentine
Sue Palmer 16 Australia Clayfield
Elaine Holliday 16 Australia Berowra Heights
Suzanne Wacker 16 Australia Kenmore
Paul Evans 16 Australia Port Adelaide
Ron Miller 16 Australia Raceview
Glenn Roman 16 Australia Oxenford
Lenore Hansen 16 Australia Mount Pleasant
Paul Thompson 16 Australia ALKIMOS
Nilmini De Silva 16 Australia Asquith
John Alessi 16 Australia Ingleburn
Dianne English 16 Australia Kilaben Bay
Pauline Naudi 16 Australia Bannockburn
Paul Balfe 16 Australia Carindale
John Quixley 16 Australia BRIGHTON
John Organ 16 Australia Buderim
Simone Osborne 16 Australia Collaroy
Philip Hardy 16 Australia Parkside
Glenn Gilligan 16 Australia Port Macquarie
Annette Scott 16 Australia Hunchy
Valmae Ypinazar 16 Australia Yatala
Jacqui Davey 16 Australia Burradoo
Julie Kermode 16 Australia GLENGOWRIE
Betty Collerson 16 Australia Wilston, Brisbane
Francis Kennedy 16 Australia East Geelong, Victoria
Peter Phillips 16 Australia Flagstaff Hill
Linda Oliver 16 Australia Yamanto
David Munro 16 Australia Beulah Park
Chris Mannweiler 15 Australia Fletcher
James Stewart 16 Australia Bathurst
Robin Moon 15 Australia sydney
Kim Jorja Petersen 16 Australia Semaphore
Charles Jones 16 Australia Varsity Lakes
Christine Reichl 16 Australia Highton
Jorge Andres Pena 16 Australia Wamberal
Veronica Sorley 16 Australia Westbrook
Kathleen Brand 16 Australia Tralee
Troy Williams 14 Australia Jamberoo
Michele Jackson 16 Australia Walkerston
Barry Feldman 16 Australia Whittington,. Geelong.
Malcolm Wade 16 Australia Hervey Bay
Cheryl Murphy 16 Australia Gympie
Mon Gan 16 Australia Hope Island
Garry Davies 16 Australia Bowen Hills
Beth Moloney 16 Australia Caringbah South
Te-Hui ( Amy ) Kung 15 Australia Brisbane
Diane Foley 16 Australia Kalkie
Angela Gregory 16 Australia Burnett Heads
Anthony Douglas Spratt 16 Australia Noraville
Jill Hancock 16 Australia Baranduda
Mike Hennessy 16 Australia Manly
Choo Beng Chew 16 Australia MARAYONG
David Spratt 16 Australia Noraville
Linda Brown 15 Australia Pakenham
Connie Little 16 Australia WAIKERIE
Margaret Kossowski 16 Australia Kawungan
Szilvia Virag 16 Australia WENDOUREE
Sandipan Chaudhuri 16 Australia Schofields
Harry Clarke 16 Australia Eaglemont
Linlin Zhao 16 Australia Glen Iris
Lynn Stephens 12 Australia Sutherland
Nerissa Byrne 12 Australia Craigieburn
Daniela Vavrova 16 Australia Yorkeys Knob
Margaret Phillips 12 Australia Flagstaff Hill
Glenys Steegh 12 New Zealand West Coast
Adrianne Yzerman 16 Australia Wandering
Alison Hall 16 Australia PALMWOODS
Arthur Roy 12 Australia Wyong
Terry Gooley 13 Australia Adelaide
Jessie Leung 16 Australia Sydney
Peter Hickson 12 Australia Lutwyche
Barbara Bryan 16 Australia Dundas
Tom Coutts 16 Australia Mosman
Andrea Lago 12 Australia Mackenzie
Kai Hay Clement Law 12 Australia RHODES
Leanne Alessi 12 Australia INGLEBURN
Elizabeth Passuello 12 New Zealand Greymouth
Kirsty Wilson 12 New Zealand Westland
Kim Shapley 13 Australia Wynn Vale
BRIAN ROPE 16 Australia Lawson
John Keating 12 Australia Strathalbyn
Khoon Ha (Ulrick) Yeo 14 Australia Rochedale
John Lomas 10 Australia Brisbane
Steven Jeffery 12 Australia Sandgate
Peter Baxter 13 Australia Beaumaris
David Bryan 12 Australia Palmwoods
Craig Seager 11 Australia Windradyne
John Stewart 16 Australia Benowa, Gold Coast
Bruce Tame 13 Australia Highfields
Fiona Dartnall 12 Australia Perth
Lex Lucas 9 Australia Northgate
Paul Pegler 9 Australia Mount Barker
Tracy Lees 12 Australia Bendigo
Michael Egan 10 Australia Tumbarumba
Heather Prince 8 Australia North Geelong
Lisa Everett 9 Australia Gregory Hills
Arnold (Arnie) Boyaci 8 Australia Magenta
Ian Patterson 8 Australia GRANGE
Bev Kane 10 Australia Gin Gin
Lisa Saad 8 Australia Richmond
Gerard De Roo 8 Australia ESK
Ria Murray 8 Australia Yungaburra
Anna Wright 10 Australia Newport Beach
Stuart Campbell 8 Australia Gold Coast
Karlene Jacobsen 9 Australia Burdell
Jack Gargasz 8 Australia Drouin
Zoe McGrath 7 Australia Burpengary East
Chris Barlow 8 Australia Pennant Hills
Susan Vearncombe 7 Australia South Perth
Ronald Bullions 8 Australia Enmore
Lee-Anne Carpenter 7 Australia Wollert
Judith Bear 8 Australia Surfers Paradise
Ivan Glaser 4 Australia Rose Bay
Amanda Tatham 5 Australia Carramar
Allan Rose 4 Australia Sydney
Barry Jones 4 Australia Bilinga
Sheridan Hetherington 5 Australia Caboolture
Roger Severn 4 Australia Leeming
Ben Stewart 3 Australia Hamlyn Terrace
Christine Fenwick 10 Australia Birkdale
Shane Wallwork 3 Australia Gwandlan
Marina Forbes 3 Australia Aspley
John Wybrow 2 Australia Cheltenham
Graeme Choat 2 Australia Corlette
John Spicer 2 Australia Weegena.